Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası eşya taşıma sektöründe denizyoluyla kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı benimseyen firmamız, karmaşık lojistik ihtiyaçlarını yaratıcı çözümlerle sorunsuzca gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde denizyolu taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, Türkiye’den Avrupa’ya denizyoluyla taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Depolama, dağıtım, proje yönetimi ve gümrükleme gibi konularda geniş rota seçenekleri ve esnek çalışma prensibiyle uygun çözümler sunmaktadır.

Uzman kadromuz, yükleri dünyanın farklı limanlarına güvenli bir şekilde ulaştırmak için gerekli belgelerin eksiksiz şekilde tamamlanmasına olanak tanır ve denizyolu taşımacılığında en uygun navlun fiyat seçeneklerini sunarak öncü firmalardan biri olmaktadır. İnegöl taşımacılık ile denizyoluyla gerçekleştirilecek işlemlerde uygun maliyet ve kaliteli hizmeti bir arada bulabilirsiniz.

Firmamızın denizyolu taşımacılığında hizmet verdiği bölgeler şunlardır: Hong Kong, Çin Ana Kara, Tayland, Endonezya, Malezya, Filipinler, Myanmar, Vietnam, Arap Körfezi, Avustralya, Hint Yarımadası, Avrupa, İskandinavya, Güney Amerika, Kuzey Amerika, İspanya, Güney Fransa, İtalya, Amerika, Kanada, Singapur, Belçika, Hollanda, Mısır ve İspanya.

Firmamız, uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında kullanılan FCL (Full Container Load) ve LCL (Less than Container Load) seçenekleriyle, ihtiyaçları belirleyerek ekonomik maliyetleri en aza indirmeyi amaçlamaktadır. Değerli müşterilere kusursuz bir FCL ve LCL taşıma hizmeti sunarak en uygun çözümleri geliştirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Yiğit Namlı dedi ki:

    It probably seemed trivial to most people, but it mattered to Tracey. She wasn’t sure why it mattered so much to her, but she understood deep within her being that it mattered to her. So for the 365th day in a row, Tracey sat down to eat pancakes for breakfast.

    1. safirtema dedi ki:

      There was no time. He ran out of the door without half the stuff he needed for work, but it didn’t matter.